Dostawa, zwroty, płatności


Dostawa

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Czas dostawy maksymalnie 24 godziny robocze. Realizacja zamówienia w sklepie internetowym wynosi od 1 do maksymalnie 14 dni roboczych liczonych od momentu złożenia zamówienia. Do tego czasu należy dodać czas przewoźnika, który jest podany powyżej.

Przy wartości zamówienia powyżej 200 zł brutto, dostawa jest bezpłatna. Przy zakupach poniżej 200 zł brutto, niezależnie od wielkości paczki, koszt wysyłki wynosi 15 zł brutto. Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

Prowadzący sklep internetowy zastrzega możliwość czasowej niedostępności oferowanych towarów w żądanej przez Klienta kolorystyce.

Zwrot

Jeżeli zakupiony produkt nie spełnia Państwa oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania jego zwrotu w terminie 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. Zwracany produkt powinien pozostać w stanie nienaruszonym - nie posiadać żadnych śladów eksploatacji, być czysty, pozbawiony zapachu, mieć przyczepione metki, itp. Zapakowany produkt w sposób zapewniający jego bezpieczeństwo podczas transportu, należy odesłać z paragonem na adres:

Marc Crew s.c.
ul. Piotrkowska 107
90-425 Łódź

Płatności

Uiszczenie opłat za dokonane zakupy jest możliwe na kilka sposobów:

  • Przy odbiorze osobistym w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą
  • Dokonując przedpłaty na konto: 83 1020 3378 0000 1402 0233 0991
  • Za pośrednictwem systemu płatności online - Przelewy24:

platnosci24